KONSAL MISTRZOSTWA EUROPY

2018 KONSAL EUROPEAN CHAMPIONSHIPS

 

 

Mistrzostwa Europy czas zacząć

Już za tydzień w Pucku rozpoczną się Konsal Mistrzostwa Europy w Formule Windsurfing i Formule Windsurfing Foil. Będzie to duża atrakcja nie tylko dla miłośników sportów wodnych, ale również dla wszystkich turystów wypoczywających nad Zatoką Pucką. 

Uroczyste rozpoczęcie Mistrzostw Europy zaplanowano na 30 czerwca w Pucku. Najpierw o godzinie 17.00, pod przewodnictwem Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej Ziemi Puckiej, międzynarodowy korowód uczestników regat przemaszeruje ze Starego Rynku na Zieloną Plażę. Tam na scenie nastąpi uroczyste otwarcie Mistrzostw, z podniesieniem bandery oraz odegraniem hymnu państwowego przez orkiestrę. Zawodników, sędziów oraz zaproszonych gości przywita Witold Dudziński - prezes Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu oraz Pani Hanna Pruchniewska - Burmistrz Miasta Puck. Około godziny 18.00 na Zielonej Plaży rozpoczną się atrakcje muzyczne: "Buona sera drogi Pucku buona sera" - Włoskie hity Sanremo i nie tylko w wykonaniu artystów Studia Sztuki DaCapo al Fine. Wyścigi w ramach Konsal Mistrzostw Europy w Formule Windsurfing i Formule Windsurfing Foil rozgrywane będą codziennie od 01.07 do 07.07 od godz. 10:00.

O Nas

Atrakcyjność pobytu podnoszą walory turystyczno - krajoznawcze, specyficzny mikroklimat, zabytki związane z historią ziemi puckiej i jej bogatymi tradycjami morskimi oraz liczne imprezy prezentujące kulturę kaszubską.

Godziny Otwarcia

pn-pt- : 6:00 - 21:30
so, ni : 9:00 - 21:30

Kontakt

Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji
ul. Lipowa 3c, 84-100 Puck
tel. +48 58 673 20 46