Sukcesy na plaży - półfinał mp juniorek

Nasze siatkarki zajęły 1 i 2 miejsce w Półfinale Mistrzostw Polski Juniorek w siatkówce plażowej, który odbył się w dniach 27-28.06 w Pucku.

UKS Zatoka 95 Puck - 1 i 2 miejsce w Półfinale Mistrzostw Polski Juniorek.
W dniach 27-28 czerwca w Pucku odbył się Półfinał Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej w kategorii Juniorek. Wzięło w nich udział 16 najlepszych par z 4 województw (Pomorskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie). 1 miejsce zajęła Julia Paszke/Agata Ceynowa, które w finale pokonały 2:1 Martę Przyradzką i Łucję Laskowską (obie pary UKS Zatoka 95 Puck). Brązowe medale wywalczyły zawodniczki Zryw Volley Iława Natalia Mejka/Kamila Sitnik, a czwarte siatkarki Jokera Świecie Alina Krawczyk/Anna Krawczyk. Wszystkie 4 pary awansowały do Finału Mistrzostw Polski (16 najlepszych par w Polsce), który odbędzie się w dniach 24-26 lipca. Niewiele brakowało, aby w Finałach MP znalazła się kolejna para UKS Zatoka 95 Puck Nikola Łysakowska i Zuzanna Herrmann, które w ćwierćfinale przegrały nieznacznie z Jokerem Świecie. Ostatecznie dziewczęta znalazły się na wysokim 5 miejscu.
Wyjątkowa była też ceremonia zakończenia turnieju. Najlepszym parom nagrody wręczali Waldemar Bartelik - prezes Wojewódzkiego Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej oraz mistrzowie Polski w siatkówce plażowej Daniel Pliński oraz Anna Wika (Białobrzeska).
Organizatorami turnieju byli Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Pucku oraz UKS Zatoka 95 Puck.