Zakończenie zajęć dla dzieci

W dniach 01 lipca – 02 sierpnia


na obiektach Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Pucku odbywały się zajęcia dla dzieci w wieku 7 – 15 lat. Zajęcia odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 14:00, każdego dnia uczestnicy otrzymywali ciepły posiłek.

                W tym roku pogoda nas nie rozpieszczała ale były wyjścia na plażę, aby zażywać kąpieli zarówno wodnych jak i słonecznych. W deszczowe dni odbywały się zajęcia na hali sportowej, kręgielni, centrum zabaw „Kukułka”.

                Każdego dnia uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w różnego rodzaju zabawach animacyjnych na orliku. Z młodszą grupą dzieci, animatorzy odwiedzali puckie place zabaw. Dla chłopców najlepszą zabawą była oczywiście piłka nożna, w którą grali nie tylko na orliku ale również na plaży. Dziewczynki natomiast cieszyły się z malowania buziek wykonywanych przez animatorów.
Organizowane były również podchody na terenie miasta, a dzieci miały okazję aby wymyślać ciekawe i zabawne zadania dla drużyny przeciwnej. Zorganizowano grę z gumowymi łukami. W ostatnim tygodniu, dla wytrwałych dzieci, zorganizowano przejażdżki samochodami akumulatorowymi. 

                Ostatniego dnia nagrodzono wysiłek dzieci, które mimo upału brały udział w zawodach lekkoatletycznych, na hulajnogach, na skakankach, w kręglach oraz odbył się konkurs na plaży w budowaniu zamków na piasku. Na zakończenie każde dziecko otrzymało słodki upominek z rąk: Burmistrza Miasta Puck – Pani Hanny Pruchniewskiej, Głównego Specjalisty ds. oświaty – Pani Gabrieli Albertin, Skarbnik Miasta Puck – Pani Wioletty Joskowskiej  oraz Dyrektora MOKSiR Puck – Pana Janusza Klimczuk.

                Zajęcia były wspaniałą przygodą dla dzieci i młodzieży, cieszyły się ogromną popularnością. Dzieci były bardzo zadowolone i chętnie wracały każdego kolejnego dnia. Uczestnicy spędzając czas na świeżym powietrzu, nauczyły się nowych gier i zabaw oraz z pewnością zyskały na zdrowiu.

                               Zadanie sfinansowane ze środków Miasta Puck w ramach programu profilaktyki, rozwiązywania problemów alkoholowych i przeciwdziałania narkomanii, przeciwdziałania przemocy, wspierania rodziny oraz MOKSiR Puck.

 

O Nas

Atrakcyjność pobytu podnoszą walory turystyczno - krajoznawcze, specyficzny mikroklimat, zabytki związane z historią ziemi puckiej i jej bogatymi tradycjami morskimi oraz liczne imprezy prezentujące kulturę kaszubską.

Godziny Otwarcia

pn-pt- : 6:00 - 21:30
so, ni : 9:00 - 21:30

Kontakt

Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji
ul. Lipowa 3c, 84-100 Puck
tel. +48 58 673 20 46