Zakończyły się zajęcia

dla dzieci.

 

W dniach 02 lipca – 03 sierpnia na obiektach Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Pucku odbywały się zajęcia dla dzieci w wieku 7 – 15 lat. Zajęcia odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 14:00, każdego dnia uczestnicy otrzymywali ciepły posiłek.

                W tym roku pogoda wyjątkowo nas rozpieszczała więc codzienne wyjścia na plażę, aby zażywać kąpieli zarówno wodnych jak i słonecznych było nieodzownym punktem dnia.

                Każdego dnia uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w różnego rodzaju zabawach animacyjnych na orliku. Z młodszą grupą dzieci, animatorzy odwiedzali puckie place zabaw. Każdy z uczestników miał możliwość sprawdzenia swoich sił w parku linowym lub postrzelać z laserowego paintballa. Dla chłopców najlepszą zabawą była oczywiście piłka nożna, w którą grali nie tylko na orliku ale również na plaży. Dziewczynki natomiast cieszyły się z kolorowych warkoczyków zaplatanych przez animatorów.
Wszyscy uczestnicy mieli okazję popłynąć w rejs po Zatoce Puckiej. Organizowane były również podchody na terenie miasta, a dzieci miały okazję aby wymyślać ciekawe i zabawne zadania dla drużyny przeciwnej. Kiedy nadarzyła się okazja grupa dzieci chodziła na Zieloną Plażę aby potańczyć ZUMBĘ.

                Ostatniego dnia nagrodzono wysiłek dzieci, które mimo upału brały udział w zawodach lekkoatletycznych. Na zakończenie każde dziecko otrzymało słodki upominek z rąk: Burmistrza Miasta Puck – Pani Hanny Pruchniewskiej, Głównego Specjalisty ds. oświaty – Pani Gabrieli Albertin, Radnej Miasta Puck – Pani Justyny Thiel oraz Dyrektora MOKSiR Puck – Pana Janusza Klimczuk.

                Zajęcia były wspaniałą przygodą dla dzieci i młodzieży, cieszyły się ogromną popularnością. Dzieci były bardzo zadowolone i chętnie wracały każdego kolejnego dnia. Uczestnicy spędzając czas na świeżym powietrzu, nauczyły się nowych gier i zabaw oraz z pewnością zyskały na zdrowiu.

                W podziękowaniu dzieci wykonały plakaty, na których narysowali atrakcje z których mogli korzystać podczas zajęć i na zakończeniu przekazali je na ręce Pani Burmistrz.

                Zadanie sfinansowane ze środków Miasta Puck w ramach programu profilaktyki, rozwiązywania problemów alkoholowych i przeciwdziałania narkomanii, przeciwdziałania przemocy, wspierania rodziny oraz MOKSiR Puck.

O Nas

Atrakcyjność pobytu podnoszą walory turystyczno - krajoznawcze, specyficzny mikroklimat, zabytki związane z historią ziemi puckiej i jej bogatymi tradycjami morskimi oraz liczne imprezy prezentujące kulturę kaszubską.

Godziny Otwarcia

pn-pt- : 6:00 - 21:30
so, ni : 9:00 - 21:30

Kontakt

Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji
ul. Lipowa 3c, 84-100 Puck
tel. +48 58 673 20 46