Zajęcia Sportowe

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

14 :00 – 15:00

Zajęcia KPP Puck 15:30

15:00 – 16:00

Trening LKS Ziemi Puckiej /H,S/ 16:30

Trening LKS Ziemi Puckiej /H,S/ 16:30

Trening LKS Ziemi Puckiej /H,S/ 16:30

16:00 – 17:00

16:30 Akademia Orlika – trening piłki nożnej dla najmłodszych

Klub strzelecki „Grot” – zajęcia dla młodzieży i osób niezrzeszonych /St/

+ SOBOTA 10:00 – 12:00

16:30 Trening KS „Zatoka 95” – piłka siatkowa dziewcząt /H/

Klub strzelecki „Grot” – zajęcia dla osób zrzeszonych /St/

16:30 Trening KS „Zatoka 95” – piłka siatkowa dziewcząt /H/

Zajęcia klubu szachowego /7/

16:30 Akademia Orlika – trening piłki nożnej dla najmłodszych

Klub strzelecki „Grot” – zajęcia dla osób zrzeszonych /St/

17:00 – 18:00

16:45 Trening KS „Zatoka 95” – piłka siatkowa dziewcząt /H/

Akademia Orlika – trening piłki nożnej dla najmłodszych

Klub strzelecki „Grot” – zajęcia dla młodzieży i osób niezrzeszonych /St/

+ SOBOTA 10:00 – 12:00

MIGOTKI – popołudnie z piosenką, muzyką i tańcem /L/

KS „Zatoka – kręglarstwo /K/

Trening KS „Zatoka 95” – piłka siatkowa dziewcząt /H/

Klub strzelecki „Grot” – zajęcia dla osób zrzeszonych /St/

Zajęcia plastyczne dla najmłodszych /7/

Trening KS „Zatoka 95” – piłka siatkowa dziewcząt /H/

MIGOTKI – popołudnie z piosenką, muzyką i tańcem /L/

KS „Zatoka – kręglarstwo /K/

Akademia Orlika – trening piłki nożnej dla najmłodszych

Klub strzelecki „Grot” – zajęcia dla osób zrzeszonych /St/

18:00 – 19:00

Trening KS „Zatoka 95” – piłka siatkowa dziewcząt /H/ 18:45

Cross Fit /M/

Spinning

Body Ball /L/

Trening MKS „Korab” – piłka siatkowa chłopców /H/

Klub strzelecki „Grot” – zajęcia dla osób niezrzeszonych /St/

MIGOTKI – wstęp do tańca /L/

Cross – stacje

Trening siłowy /M/

Spinning

Klub strzelecki „Grot” – zajęcia dla osób zrzeszonych /St/

Cross Fit /M/

Zumba fitness /L/

Trening MKS „Korab” – piłka siatkowa chłopców /H/

MIGOTKI – wstęp do tańca /L/

Cross – stacje

Trening wydolnościowy /M/

Body Pump /’0’/

Trening MKS „Korab” – piłka siatkowa chłopców /H/

Klub strzelecki „Grot” – zajęcia dla osób zrzeszonych /St/

Zumba Fitness /L/

Cross Fit /M/

Spinning

19:00 – 20:00

Amatorska piłka nożna /H/

Spinning

Aerobik /L/

Cross Fit /M/

Trening MKS „Korab” – piłka siatkowa chłopców /H/ 19:30

MIGOTKI – Tańczyć chcę /L/ 20:30

KS „OKSiT Gmina Puck – kręglarstwo /K/

Spinning

19:30 Samoobrona dla kobiet

Cross – stacje

Trening wydolnościowy /M/

Zumba fittnes /L/

Joga

Cross Fit /M/

Trening MKS „Korab” – piłka siatkowa chłopców /H/ 19:30

MIGOTKI – Tańczyć chcę /L/ 20:30

KS „OKSiT Gmina Puck – kręglarstwo /K/

Spinning

Aerobik (gr.zamknięta /L/

19;15 Cross – stacje

Trening siłowy /M/

Trening MKS „Korab” – piłka siatkowa chłopców /H/ 19:30

Klub strzelecki „Grot” – zajęcia dla osób zrzeszonych /St/

Spinning

Aerobik /L/

20:00 – 21:00

Krav Maga /H/ 21:30

Amatorska piłka siatkowa /H/ 21:30

Body Pump /L/

Cross Fit /M/

Trening wydolnościowy

KS „OKSiT Gmina Puck – kręglarstwo /K/

Amatorska koszykówka /H/ 21:30

19:30 Samoobrona dla kobiet

Krav Maga /H/ 21:30

KS „OKSiT Gmina Puck – kręglarstwo /K/

Spinning

 

 

O Nas

Atrakcyjność pobytu podnoszą walory turystyczno - krajoznawcze, specyficzny mikroklimat, zabytki związane z historią ziemi puckiej i jej bogatymi tradycjami morskimi oraz liczne imprezy prezentujące kulturę kaszubską.

Godziny Otwarcia

pn-pt- : 6:00 - 21:30
so, ni : 9:00 - 21:30

Kontakt

Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji
ul. Lipowa 3c, 84-100 Puck
tel. +48 58 673 20 46